KOLOSEUM PROJEKT
a mame tady dalsi varku nevyzadane posty . .. v sobotu me za to muzes prijit porezat
w
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a mame tady dalsi varku nevyzadane posty . .. v sobotu me za to muzes prijit porezat
w
Hele nezpívám sem jenom blázen do hc..jednou sem vystoupil na prkna s crosscheck(ty prostě miluju)ale jednou možná řvát budu:)
stačilo,že jsem čera jezdila po zadku na kopci:D...jasně,že po sněhu,jo:D jsem myslela,že mi tam ten zadek přimrzne:D
jo jo dik a péra za tři eura hmm rozmyslím se a ozvu se :-) jinak fajn ruka...pěkná práce...
a jak bych se dostala domuuu včeličko?mmm???:Dpěšky po silnici,ne?:D
no tak cocktaili to presunuli...ale 20.2.prijdu na 100%...
Ty a vegetarian??To mi nejde k sobě:)
vy ste tam něco pochcali? =D to je na vás dost málo .. bych čekala horší věci.. =)
takový romantický duše jako vy by byl hřích si nepřidat! =) ráda na vás zase zajdu, až budete ppoblíž. do lb zdraví zu =)