STRAYSHOT - Ende, ale...
Dobry den krasna slecno jestli se vam zachce mrkni na nas třeba se zalíbíme :-) předem děkujem
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobry den krasna slecno jestli se vam zachce mrkni na nas třeba se zalíbíme :-) předem děkujem
Cau =)
Nahrali jsme 3 promo songy a budem moc radi jestli si je poslechnete.
S pozdravem,
Apostate=)
P.S. : sorry za spam=)
He:D muzu se te zeptat?Nedelas nahodou v kramu?Mozna si te pletu,ale prave,ze ted vubec nevim:D
Ahoj no s UE_ckama :D to jde skvele.dekuju za optani :) V progresu?To uz je poradna doba.Nekdy v rijnu by jsme tam meli zase hrat,ale to je daleko.Zatim se mej krasne.Zdravi Tom :)
PS:Ted zase dlouho nebudu moct odepsat :( :D
Ahooj, díky moc za vzkaz!! Na na plánování koncertů už pracujeme - v České lípě to bude trochu oříšek, protože Autonomie opět nějak nefunguje, ale určitě to nějak uděláme - myslím, že do 30 dnů už by se mělo na našem profilu objevit konkrétní datum=) Zatím se měj skvlěle! R.