P.e.g.i.n.k.a - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

P.e.g.i.n.k.a 35 let / Česká Lípa

Playlist je prázdný :(

Fanoušek P.e.g.i.n.k.a si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Apostate

Cau =)
Nahrali jsme 3 promo songy a budem moc radi jestli si je poslechnete.
S pozdravem,
Apostate=)

P.S. : sorry za spam=)

T0M

He:D muzu se te zeptat?Nedelas nahodou v kramu?Mozna si te pletu,ale prave,ze ted vubec nevim:D

T0M

Ahoj no s UE_ckama :D to jde skvele.dekuju za optani :) V progresu?To uz je poradna doba.Nekdy v rijnu by jsme tam meli zase hrat,ale to je daleko.Zatim se mej krasne.Zdravi Tom :)
PS:Ted zase dlouho nebudu moct odepsat :( :D

Radim - RATTLE BUCKET

Ahooj, díky moc za vzkaz!! Na na plánování koncertů už pracujeme - v České lípě to bude trochu oříšek, protože Autonomie opět nějak nefunguje, ale určitě to nějak uděláme - myslím, že do 30 dnů už by se mělo na našem profilu objevit konkrétní datum=) Zatím se měj skvlěle! R.

B.o.o.b

cekma te 8.8 krucaci in da mimon city 50kcs vlezny tak tam bude bordeeeeeeel :D

B.o.o.b

caqo tak jak ziješ slecno doufam že se sčuchnem na BZ FESTU a pokecame dame pivko XD