Evelynne
Ahoj Peginko, nahodili sme na nas profil dva novy songy a nove koncerty. Jestli budes chtit prijd si nas poslechnout tady nebo i příští pátek naživo v České Lípě. Díky Evelynne
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Peginko, nahodili sme na nas profil dva novy songy a nove koncerty. Jestli budes chtit prijd si nas poslechnout tady nebo i příští pátek naživo v České Lípě. Díky Evelynne
Hey-hey,Peginka, how's it going?
We got some AWESOME news, check it out :
8.02.2010 - Exit Chmelnice (Praha)
Dead Town Fest :
War From a Harlots Mouth (de)
www.myspace.com/warfromaharlotsmout
Arsonists Get All The Girl (usa)
www.myspace.com/agatg
Salt The wound (usa)
www.myspace.com/saltthewound
A Plea For Purging (usa)
www.myspace.com/apleaforpurging
Apostate (cz)
www.myspace.com/apostate1
This will probably be one of the best gigs of 2010 in Prague AND it's only for 250 Kc ! Isn't that awesome??
Anyway we will be playing first - so come early, check us out - we'll be playing some new songs, our new merch will be available - you don't wanna miss it - trust me :D
Show starts at 19:00, we'll see ya there - come out to party!! Yeah!
Take care,
Apostate.
Ahoj Pegi zveme tě na náš nový song :) mohl by se ti líbit :) Madfalls
Dekuju :) je to fotecka pro pobaveni.Jakpak se jinak mas?
Posíláme mnohé pozdravy do naší (po pátečním vystoupení a krásném diváckém přijetí) oblíbené České Lípy !!! :) Zpřevelika se klaníme a děkujeme za přidání naší Pandy mezi tvé oblíbené kapely na BZ !!! Přejeme povedené koncerty s kapelkou, slečno zpěvačková, a těšíme se na další setkání třeba opět ve tvé domovině !!! :) Tvá Panda !!! :)
Čau, Peginka !
radi bychom tě pozvali na náš koncert v klubu 007 Strahov 8.10.2009. S námi také budou hrat velmi kvalitní kapely - The Megan Shore, Unaffected Evolution, Attic Vanity.
Začátek je v 18:00.
Doufáme si že dorazíš=)
Apostate.
Ahoj Pegi,
rádi bychom Tě pozvali v sobotu 3.9. do Starých Splavů, kde zahrají:
Rain Shadow http://bandzone.cz/rainshadow - thrash/death metal
Obscurum http://bandzone.cz/obscurum - death metal
Incarnate http://bandzone.cz/incarnate - death metal
Pikodeath http://bandzone.cz/pikodeath - thrash/grind
Ultra Shit and Slim http://bandzone.cz/ultrashitandslim - grind
Akce začíná v 17:00, v sálu penzionu Pasáž (200 od nádraží směrem z obce)
Vstup : 50 Kč.
Rádi Tě uvidíme.
Incarnate
AhoOoj! Druhá (a zatím poslední xD) písnička ze studia zveřejněna! Zavítej, poslechni, pochval xD Díky, ZV-.-.
AHOJ !!!!!!!!!!!! :D :D
Ahoj nemuzu psat,protoze jsem sedlak jak remen a nemam doma net a ani ho nejak neresim :) Tak jo v progresu se budu tesit.Normalne predevcirem mi bylo uplne blby te pozdravit :D musim koncit,zatim se mej.