P.e.g.i.n.k.a - Názory | Bandzone.cz

P.e.g.i.n.k.a 35 let / Česká Lípa

Playlist je prázdný :(

Fanoušek P.e.g.i.n.k.a si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Evelynne

Ahoj Peginko, nahodili sme na nas profil dva novy songy a nove koncerty. Jestli budes chtit prijd si nas poslechnout tady nebo i příští pátek naživo v České Lípě. Díky Evelynne

Apostate

Hey-hey,Peginka, how's it going?
We got some AWESOME news, check it out :
8.02.2010 - Exit Chmelnice (Praha)
Dead Town Fest :

War From a Harlots Mouth (de)
www.myspace.com/warfromaharlotsmout

Arsonists Get All The Girl (usa)
www.myspace.com/agatg

Salt The wound (usa)
www.myspace.com/saltthewound

A Plea For Purging (usa)
www.myspace.com/apleaforpurging

Apostate (cz)
www.myspace.com/apostate1

This will probably be one of the best gigs of 2010 in Prague AND it's only for 250 Kc ! Isn't that awesome??
Anyway we will be playing first - so come early, check us out - we'll be playing some new songs, our new merch will be available - you don't wanna miss it - trust me :D
Show starts at 19:00, we'll see ya there - come out to party!! Yeah!
Take care,
Apostate.

Killerpanda

Posíláme mnohé pozdravy do naší (po pátečním vystoupení a krásném diváckém přijetí) oblíbené České Lípy !!! :) Zpřevelika se klaníme a děkujeme za přidání naší Pandy mezi tvé oblíbené kapely na BZ !!! Přejeme povedené koncerty s kapelkou, slečno zpěvačková, a těšíme se na další setkání třeba opět ve tvé domovině !!! :) Tvá Panda !!! :)

Apostate

Čau, Peginka !
radi bychom tě pozvali na náš koncert v klubu 007 Strahov 8.10.2009. S námi také budou hrat velmi kvalitní kapely - The Megan Shore, Unaffected Evolution, Attic Vanity.
Začátek je v 18:00.

Doufáme si že dorazíš=)

Apostate.

Doc. Bambi, CSc.

Ahoj Pegi,

rádi bychom Tě pozvali v sobotu 3.9. do Starých Splavů, kde zahrají:

Rain Shadow http://bandzone.cz/rainshadow - thrash/death metal

Obscurum http://bandzone.cz/obscurum - death metal

Incarnate http://bandzone.cz/incarnate - death metal

Pikodeath http://bandzone.cz/pikodeath - thrash/grind

Ultra Shit and Slim http://bandzone.cz/ultrashitandslim - grind

Akce začíná v 17:00, v sálu penzionu Pasáž (200 od nádraží směrem z obce)
Vstup : 50 Kč.

Rádi Tě uvidíme.

Incarnate

T0M

Ahoj nemuzu psat,protoze jsem sedlak jak remen a nemam doma net a ani ho nejak neresim :) Tak jo v progresu se budu tesit.Normalne predevcirem mi bylo uplne blby te pozdravit :D musim koncit,zatim se mej.