pedro zakatchku - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

pedro zakatchku Neratovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek pedro zakatchku si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Report Kazety / Pedro Zakatchku Free D Bar 21.8.2010

  Do Mlékojed přijíždíme kolem sedmé hodiny večer. Počasí nám přeje. Panuje zde příjemná ležérní plážová atmosféra! Ve Free D Baru potkávám spoustu známých i neznámých tváří. Nejvíc mě překvapilo, že se na nás přijel podívat Adam Hermuth, kolega z naší dávno zesnulé kapely Megajazz, kterého jsem neviděl asi 10 let. Zdravím se také se svými rodiči. Přestože jim je už přes sedmdesát, zůstalo v nich ještě pořád dost punku a poslední dobou navštěvují spoustu akcí. Jazz, klasickou hudbu a Pedro Zakatchku.

  "Konkurenční" projekt Kazety zvučí! Jejich kytarista, který vypadá trochu jako náš bubeník, má narozdíl od našeho kytaristy, precizně vyleštěnou kytaru ( tímto mu děkujeme za zapůčení ladičky). Po Kazetách zvučíme my. Místnímu mistru zvuku Tomášovi asistuje náš zvukař Hába, který má zelené triko. Prostor se začíná zaplňovat a na mě padá menší tréma. V této sestavě hrajeme totiž poprvé. Na bicí již tradičně Bártič, na klávesy a samplery Kurri. Premiéru má kytarista Honza Hlavatý a já jako zpěvák a frontman.

   Ve 21:15 se na pódiu objevuje Kurri a z repráků se linou první tony skladby Éra. Vylézám na prkna a zpívám první sloku. Při refrénu sundavám mikrák ze stojanu, mapuji si prostor a zkouším si první opatrné pohyby na place. Ke konci čísla se připojují kytara a bicí. Po koncertě mi Honza říkal, že měl problém se vůbec prodrat na pódium a málem se kvůli tomu musel i poprat :) 

   Pokračujeme v rychlém tempu punkovou skladbou Město. Reakce publika jsou příznivé. Mezi skladbami potlesk, behěm skladeb tanec. V německy zpívané písni 1982 s radostí zjišťuji, že můj saský přízvuk je lepší a lepší. Následují Singly, Letiště, Jahreszeiten, Kroky v hlavě, The White Makeup, Pátek. My i publikum se dobře bavíme.

   Set vrcholí Lídou B., kde, jak mi později sděli můj kamarád Michal, basa zněla přímo pekelně! Lidé nás nechtějí pustit domů, tak přidáváme Love Song od Public Image Ltd. Obecenstvo nás opět nechce nechat odejít, ale my už končíme, protože náš repertoár je vyčerpán. Vracíme se mezi své příznivce na druhé straně barikády. Příjemný dojem z dobře odvedené práce nezkazí ani fakt, že během Pátku byl sešňupán veškerej kokain a na nás nezbylo už nic. Ani Tramal!

   Po nás přicházejí Kazety, ale já a ostatní z naší smečky jsme zaneprázdněni balením a odvozem aparatury, takže jsme je bohužel neslyšeli. Po Kazetách dostávají slovo spříznění DJ´s Stembus a Kroppi. Můsím uznat, že to byla brilantně namixovaná kvalitní taneční muzika. Akce prý skončila v sedm ráno, což je myslím fér!

   Velké díky patří osazenstvu Free D Baru, zvukařům, obecenstvu, kapelám i Dj´s!

Pedro Zakatchku

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Fritoll


Bez profilu

Ahoj prý máš naše(CirguZ) CD. Dej ho prosím třeba na uloz.to a pošly mi odkaz na xhancj@seznam.cz
Dík

Zobrazit všechny názory