Pan moucha - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pan moucha Muž, 36 let / Kaplice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Pan moucha si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

MAX CAVALERA

Max Cavalera, celým jménem Massimiliano Antonio Cavalera, (* 4. sprna 1969 Belo Horizonte, Brazílie) je americký muzikant brazilského původu.

Se svým bratrem Igorem Cavalerou založil skupinu Sepultura, se kterou hrál až do roku 1996. Po vydání alba Roots a smrti jeho nevlastního syna z kapely odešel.

Youtube Video SPodGvF5Au8Youtube Video SPodGvF5Au8

Chvíli se věnoval svému projektu Nailbomb.....

Youtube Video S1SoMuQAJlQYoutube Video S1SoMuQAJlQ

......a brzy založil skupinu Soulfly. V obou kapelách hrál na kytaru a zpíval. V polovině roku 2008 vydal se Soulfly již šesté album s názvem Conquer.

Youtube Video hDhs1qaJKlAYoutube Video hDhs1qaJKlA

Youtube Video 8nuq8SplwnMYoutube Video 8nuq8SplwnM

Max Cavalera se v průběhu roku 2007 opět po desetileté pauze spojil se svým bratrem Igorem a z jejich usmíření vznikl projekt Cavalera Conspiracy.........................................................

Youtube Video rIj3kpPYh1MYoutube Video rIj3kpPYh1M

Youtube Video AhDCUcvTC70Youtube Video AhDCUcvTC70

.....kde se vrací společně s Marcem Rizzem a Joem Duplantierem k Thrash metalovým kořenům Sepultury. !!!Cavalera Conspiracy!!!

Na začátku 90. let se přestěhoval do Phoenixu v Arizoně za svojí manželkou Glorií a nyní je občanem USA.

Dětství prožil v brazilském městečku Belo Horizonte. Po smrti svého otce musel pracovat, aby uživil svojí matku a mladšího bratra. Po svém prvním rockovém koncertu kapely se Max a jeho bratr Igor rozhodli založit kapelu. Max se začal učit na kytaru a jeho bratr Igor na bicí. Když bylo Maxovi 14 let a Igorovi 13 let, založili spolu skupinu Sepultura. V roce 1984 vyšlo jejich Demo Bestival Devastation a v roce 1986 první album Morbid Visions.

VÍCE NA SAITĚ

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory