Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Palosaurus Mega City 1 (Hrušovany n.J.)

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Palosaurus si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Jak se stát opravdu úspěšným muzikantem

Už víme jak na to!

Takže všechny předchozí neúspěšné pokusy o to, stát se dobrými, úspěšnými a slavnými muzikanty se nyní vysvětlují. Není to o tom, jak se snažíte. Ani o tom jak máte nacvičeno. Musíte zaprodat svou duši ďáblu. Kdysi v dobách rozmachu akustického blues ve 20. a 30. letech 20. století se říkalo, že bluesoví muzikanti, kteří se stali záhy slavnými museli zaprodat svou duši ďáblu. A teď nabízím všem čtenářum mého shithell bloku návod na to, jak upsat duši ďáblovi. Táákže: "Podle pověsti si musí kytarista stoupnout na opuštěnou křižovatku někde na venkově a tam stát a čekat za bezměsíčné černé noci. Po chvíli by se měl dostavit sám Satanáš a naladit mu kytaru. Pak už půjde vše jak po másle." To je všechno, co musíte udělat. Takže sbalit kytary a najít křižovatku! Třeba se tam někde potkáme :-)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

NeoSound

Fanoušci naši!

26. dubna od 20h křtíme s kapelou NeoSound desku. Bude to v Rock Café na Národní. Budu rád, když se přijdete podívat a pomůžete nám v boji za "lepší hudbu". Vstup je zdarma, zazitek je za mega.

Na Facebooku najdete náš křest tady:

http://www.facebook.com/event.php?eid=1

Kromě toho jsme se stejnou kapelou ve hře o moc bezva věc (festival v Londýně) a oceníme vaši podporu. Zabere to půl minuty, pokud znáte svůj email zpaměti:

http://hardrockbattleofbands.com

V Rock Café čau a díky za hlas, pokud investujete tu půlminutu.

Zobrazit všechny názory