orel.high - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

orel.high Muž, 32 let / Kladno/Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek orel.high si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Píseň pro vaši inspiraci

"Jedno božstvo, Čenrezig, ztělesňuje všechny Buddhy, jedna mantra, šestislabičná, ztělesňuje všechny mantry. Jedna dharma, bodhičitta, zahrnuje všechny praxe stupně rozvíjení i završení. Poznal jsi toho, který vše osvobozuje - recituj šestislabičnou mantru." "Jak tvůj život ubíhá, podobný slunci, které zapadá, smrt se blíží, jako když se zvečera prodlužují stíny. Co zůstane z života, který vyprchá tak rychle, jak poslední mizící stín. Škoda promarněného času - recituj šestislabičnou mantru." "Když znovu a znovu prozkoumáš svou mysl, cokoliv uděláš, stane se dokonalou stezkou. Ryzí esencí všech stovek rad je toto: Sluč vše do tohoto jediného bodu - recituj šestislabičnou mantru!"
OM MANI PÄME HUNG!!!
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Fousy Mojo

Ahoj Viktore, dostali jsme se s FOUSY MOJO do úplného finále soutěže NADĚJE RADIA BEAT. Moc děkujeme všem za dosavadní podporu a dovolujeme si tě jako našeho příznivce poprosit o poslední SMS. Jako dárek ti pošleme CD, budeš-li chtít. Jak na to se dozvíš na našem profilu. Moc děkujeme a ať se ti daří.

Zobrazit všechny názory