mrcha
ok euro tak ja sa idem pozriet :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ok euro tak ja sa idem pozriet :)
Ad.amo
no tak dobre tak budem teda mrcha v pozitivnom svetle :D
caf Stanik : )
mmm inak uz sme aj na mypace cekni ...hmm??
: ) cuq
ale jo dá
no som rada ze bol moj nazor tolerovany :) mrcha?v pozitivnom?no aj to sa da :)
dik za zhodnocení konečne někdo kdo řekne nejakej jinej názor než (dobrý kluci nebo špatný kluci) na tech fotkach vopravdu jako mrcha samozřejmě v pozitivnim slova smyslu:) bass od sunstroke
ta co sa tak uzmievas sunstroke :)
zdravim vsetkych z premenliveho skotska ale momentalne slnecneho :)
heh..zdravicko.. :)