mmikk - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

mmikk 35 let / Pardubice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek mmikk si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Malachi, Zkouška sirén - 15.1.2009 - La Putika (HK)

No původně avizovaní Sulk a nějací punkáči Lost Generation. Inu aniž bych to věděl, že ty kapely nejsou ani nebudou, je to vlastně tak nějak jedno. Spíš teda jedině dobře, ptže na punk fakt zvědav nejsem :-) Začátek na 8, takže klasika v 9. V domnění, že hrají Sulk, jsem si velmi užil Zkoušku sirén. Příjemný, místy solidně našláplý post-rock mě dost bavil. Až kluci seženou pořádný aparáty, bude to ještě o třídu lepší. Pak se vrhli na podium Malachi. No už při pohledu na ten aparát, bylo jasný, že to bude peklo. Možná až moc, tak jsem trochu zalitoval, že nemám špunty do uší. Parádně growlující křehká děva s elektrickým cellem to rozsekala nejvíc. Basák jen 3 struny a odporně nakreslenou basu. Třetí zbytečný kytarista, který dělal kraviny, pouštěl různé pazvuky. Sedělo to dokupy docela dobře :) Kámoš poznamenal, že někdy možná moc emo, ale ok. Celkově dost dobrý koncert zas z ranku, kterej si nedávám každý měsíc.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Animé

Ahoj!

Coby našeho fanouška bychom tě rádi upozornili na akci, kterou jsme rozpoutali. Máme venku EPčko. Když budeš mít chvíli, koukni na náš profil.

Díky a měj se!

Zobrazit všechny názory