Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mlýnfest 14.6 Studénka Studénka

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mlýnfest 14.6 Studénka si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Podmínky pro návštěvníky

Všeobecné  podmínky pro návštěvníky festivalu:

 1. Návštěvník festivalu je povinen respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.
 2. Návštěvníci, kteří budou jevit známky agresivity nebo budou svým jednáním ohrožovat sebe nebo své okolí, budou vyvedeni z areálu konání festivalu bez náhrady vstupného.
 3. Návštěvníci jsou povinni nosit identifikační proužek viditelně.
 4. Do celého objektu konání festivalu je přísně zakázáno vnášení alkoholických nápojů, toxických a omamných látek a jiných nebezpečných předmětů (zbraně, ostré předměty, pyrotechniku, skleněné nádoby).
 5. Návštěvník festivalu uděluje svůj výslovný souhlas s tím, že fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které jsou pořízeny v průběhu konání akce smějí být zhodnoceny, a to bez peněžité náhrady a bez časového nebo prostorového omezení.
 6. Do areálu je během festivalu zákaz vstupu se zvířaty.
 7. Za nezletilé návštěvníky festivalu zodpovídají jejich zákonní zástupci.
 8. Pořadatel si vyhrazuje právo na provádění bezpečnostích  kontrol (tzn. kontroly předmětů vnášených do areálu festivalu, kontroly platných vstupenek a identifikačních náramků).
 9. Po celou dobu konání festivalu platí přísný zákaz vstupu na pódium a do prostor v zákulisí, pokud k tomu není návštěvník vyzván ze strany pořadatele akce.
 10. Pořadatel neručí za ztráty osobních věcí v průběhu konání festivalu.
 11. Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu programu.
Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Rattlesnake

Ahoj, jsme Oderská kapela hrající hard ´n heavy styl 80. let a zveme tě na náš profil, kde si můžeš poslechnout naše nové skladby. Děkujeme za podporu.
Rattlesnake

Bandzone.cz

Děkujeme, že ses připojil k naší hudební rodině na Bandzone.cz. Až se tu trochu rozkoukáš, a najdeš nějaké dobré kapely, můžeš si přidat oblíbené skladby do osobního playlistu a šířit tak svůj hudební vkus dál. Případně koukni na playlist na našem profilu pro inspiraci.
Bandzone.cz, žijeme hudbou!

Zobrazit všechny názory