Nebe
Ahoj Mithin, zveme Tě na náš profil, snad bychom se Ti mohli líbit:)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Mithin, zveme Tě na náš profil, snad bychom se Ti mohli líbit:)
čaues! poslechni si moji kapelu Frontline http://bandzone.cz/frontline - jsou super!!!
Ahoooj chlape , zkus poslechnout naší muziku , třeba Ti kápnem do noty... www.bandzone.cz/destruktor
Ahoj, koukni na profil naší kapelky, poslechni a třeba se ti to zalíbí :)
zdarec a ďik :-D
Čus mithine ;)
náš novej hardcorovej projekt "Afterpills factory" nedávno zabrousil do vod BZ, takže pokud se ti líbí hudba tvrdšího ražení, mrkni na náš profil http://bandzone.cz/afterfac ;)
Každej názor je samozřejmě vítán :)