Avion
Díky za přidání, Míšo :)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Díky za přidání, Míšo :)
Ahoj, zveme tě k poslechu našeho nu-metalu na bz :) budeme rádi za každou kritiku, popř. podporu ;) měj se a promiň za spam
Ahoj,
kapela MADAFAKA vydala nový videoclip Innocent Victims.
http://www.youtube.com/watch?v=95iEY6…
Podpořte prosím tuto začínající českou kapelu.
http://bandzone.cz/madafaka
Děkujeme za názor a podporu. ;)
FB page - http://www.facebook.com/pages/MADAFAKA/…
Ahoj!
Je nám ctí představit Ti právě publikovaný oficiální videoklip k písni "The Vision Of Apocalypse" z našeho aktuálního alba The Gates Are Open.
Více na našem BandZone profilu: http://www.bandzone.cz/nahum
Doufáme, že přijde vhod! Ať se daří!!
NAHUM
Ahoj :-), protože jsme nedávno zaznamenali při předskakování kapele Harlej značný ohlas jejich fanoušků na naší muziku se zpěvačkou jako frontmankou, rádi bychom tobě, jako bandzone fanouškovi kapely Harlej, představili i naší kapelu DILATED, kterou najdeš zde : www.bandzone.cz/dilated , www.dilated.cz nebo zde:http://www.facebook.com/dilated.cz . Snad se ti naše kousky z debutu z roku 2011 budu líbit a potkáme se snad i někdy na koncertě... ***
Hurá děti neb jedna kostra, dvě kostry - zazpívej si s Martinkou Fišerovou a se Šolmesem :) A pokud máš poblíž nějaké dítka, nezapomeň na ně... Nebo si pust do obrovských beden náš ignuovský youtube: http://www.youtube.com/user/maroslav… … Zdraví Ignuové. Také můžeš navštívit naše stránky: www.ignu.cz a nebo si rovnou pustit naše žůžo radio Ignu: http://www.ignu.cz/radiomp3/radio.php ......
Ahojda Míšo, díky za fandění Prago Union. ;-) Měj se & směj se ...
Nazdar.
Ak budes mat cas a chut, skus moje nove video:
http://youtube.com/watch?v=dY2XFFSTyJ0
http://bandzone.cz/psychic
Milan
Ahoj naše kocábka jmenem "Afterpills factory" nedávno vplula do vod Bandzone :-) pokud se ti líbí hudba tvrdšího ražení tak mrkni na náš profil http://bandzone.cz/afterfac ...každej názor vítán ...díky ;-)
Ahoj!! Sice víme, že nikdo nemá rád spam, ale přesto bychom tě rádi pozvali k poslechu novejch songů na našem profilu...Měj se!!!