Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

McQ Muž / D.C.

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek McQ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Znovuzrození (po C-19) na dohled

Doufám, že za těch neblahých deset týdnů se nikdo nezmýkl, nepomátl či neukousal nudou. Člověku může být líto zdánlivě zmařeného času, ale na druhou stranu mohl jít do sebe a poznat úplně jiný rozměr života.

Je jasné, že po takto prožité zkušenosti si každý bude vážit všech možností, které po tu dobu nebyly k mání, nyní daleko více. Určitě to bude platit o hudbě - nevím, jak vám, ale mně koncertování i setkávání s přáteli, kamarády a známými z hudební branže chybělo DOST!

Jaxem naznačil v profilech obou mých kapel, oživení už nastává. Vzájemně začínáme koordinovat zkoušky a sjednáváme koncerty - většinou platila dohoda typu "tak tedy za rok ve stejném termínu", pokud nebylo dohodou stanoveno datum dřívější.

Proto věřím, že se po době půstu objeví i nabídky nové. Těšíme se na nové známé i na prostředí, kam jsme ještě nezavítali. Je k tomu jedinečná šance, o diváctvo by nouze bát neměla, pokud to cítí podobně, jak jsem popsal v úvodu. K tomu jen podotknu, že můj telefon 604 249 297 je nezměněn, ale má hlavní mailová adresa (díky hovadnosti nového i starého poskytovatele) je nově zdenek.rampa@gmail.com; druhá adresa mcq@centrum.cz platí beze změny dál. Tož pište, volejte =  klidně jen tak, ale nejlépe s nabídkou koncertu ;-) 

¤

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Honza Schmid

Zdar chlape, moc se mi líbilo Tvé přehledné sobotní bubnování v obou kapelách v Radotíně, práce na činelech a tak... :)
Honza S. (Makadam)

Zobrazit všechny názory