LEONARDO
Čau, čau, občas se stalo že sem někomu beat udělal, ale ted už na to nemám čas draku....díky za support.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau, čau, občas se stalo že sem někomu beat udělal, ale ted už na to nemám čas draku....díky za support.
hele nic mi neprislo ... spis mi napis nebo zkus znova .... jinak tam byvam tak vecer vetsinou :-)
Heya Mates :):)
pekna fotka nevedel sem ze mas dvojce)
čuss:) na fotky se můžes mrknout na tehle strance
http://www.facebook.com/album.php?page=…
Díky, sem rád, že se ti ten track líbí.
Tak sem Tady!!!
wow:D ja Ti chci neco osobniho, co v sobotu sraz? bych dal se snukem invazi k vam do downtownu
zdar kontroluj dva new tracky .. zatim čus
Zdar,chtěl jsem se zeptat jestli bys nedal icq nekomu bych ho nedal chtel sem se na neco zeptat nechci to psat tu ozvi se :)