Šrája
Děkuji velice za pochvalu a za fanouškovství. Ještě dám vědět přesné datum, ale měl bych se zjevit na Budějovickém majálesu, tak kdybys měl čas...
Fanoušek matej.ryba si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkuji velice za pochvalu a za fanouškovství. Ještě dám vědět přesné datum, ale měl bych se zjevit na Budějovickém majálesu, tak kdybys měl čas...
Ahoj, zvu tě srdečně na stránky mojí bandy http://bandzone.cz/bosspeople kde je pár našich písniček k poslechu. Když se zalíbíme, tak mooc oceníme, když si nás přidáš do oblíbených. Kdyby byl zájem, tak tady je facebook - http://www.facebook.com/pages/Boss… . Díky a měj se. Petr
nazdar.Mame zle spravy,ale koncert v CB sa musel zrusit.Mrzi nas to ak si chcel prist,ale snad niekedy nabuduce.Zatila zelame vela zdravia a dobrej muziky!!!
Zdravime ta. 20.1. 2012 budeme hrat kapely Hate Control a Eyes Of Azrael nas dalsi spolocny koncert v ramci nasho Ceskoslovenskeho tour.Vsetko sa to udeje v Ceskych Budejoviciach v klube Martys.Spolu s nami vysupi aj Ceskobudejovicka stalica Sin-dick-8 ktora navyse pokrsti aj svoj novy album.Vsetko vypukne o 20:30.Budeme velmi radi ak prides podporit mistnych borcov a aj kamosov zo Slovenska. Garantujeme nezabudnutelny metalovy vecer ;=)
Ahoj jsme nová kapela, která nedávno vydala velice kladně hodnocené EP, zajímá nás tvůj názor, jestli se ti víc líbí anglické/české, drsnější/pomalejší, co by si tomu vytknul/a a tak. Brzo releasnem i videoklip k písničce Vždyť jí znám, tak nás nezapomeň sledovat …Budeme rádi za jakoukoli podporu, kritiku či jenom názor! www.bandzone.cz/highsociety
mej se
Zdravím Matěji,
včera jsem nahodil na profil novej song. Jmenuje se Edgar Allan Poe a pokud máš rád punk, folk nebo underground, něco si na mém profilu určitě najdeš.
S pozdravem z Ledenic do Budějc
Šrája