Marcio Samudio - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Marcio Samudio Muž, 35 let / Asuncion, Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Marcio Samudio si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 6

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 759
Profil registrován
5.5.2008

Blog

Ahoj všichni :)

Bohužel, jak už možná mnozí víte, dochází ke změnám, a já po dvou letech opouštím kapelu Rattle Bucket. Nebylo to lehké rozhodnutí a není to pro mě lehké ještě ani teď když píšu Vám fanouškům.

Když jsem se téměř před třemi lety potkal s kapelou RB hned jsem věděl, že je to kapela se kterou chci strávit alespoň část své hudební kariéry. Dodnes tohoto rozhodnutí nelituju. Zažil jsem a naučil jsem se spustu nového – třeba jak nepadat na hlavním stagy do odposlechů :D. Potkal spoustu skvělých lidí a jsem rád za každého jednoho z Vás – za tebe s kým jsem seděl u piva, za tebe s kterým jsem krátce chatoval u vchodu a vlastně za všechny co mi kdy projevili přízeň.

Někdy nás čas předběhne a naskytnou se důvody ke změně. Důvodů proč odcházím z RB je hned několik ale ten nejdůležitější, a ten který chci zmínit je, že jsem objevil i jiné a pro mne zajímavé profesní možnosti.

RB Vám našli skvělou náhradu, kterou si určitě oblíbíte.

Zároveň  bych tímto chtěl klukům „buckeťákům“ popřát mnoho úspěchů v jejich muzikantské kariéře a poděkovat jim za ty dva hudebně zajímavé roky. Díky.

Samozřejmě nemizím ze světa úplně a pokud budete chtít můžete mi nechat nějaký ten vzkaz tady nebo nově :) i na FB.

Mějte se všichni fajn a rockově!!!

Marcio

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Oewi


Bez profilu

Ahoj! Když tak prohlížím Bandzone, napada me otazka, proc je tady zprava uz z unora, ze koncis s RB a pritom na profilu RB je psano basa - Sam, dokonce na podpisu ted z RFP je Sam :-) - ze by takova shoda jmen nebo sis ten odchod rozmyslel?

Ven Dy

Budeš mi chybět, Marcio!!!! Hlavně ať ti všechno vyjde jak chceš. Ráda jsem Tě díky RB aspoň trochu poznala, jseš fajn kluk! ;).

Zobrazit všechny názory