Xanax
čau ! s tou průmyslováckou Akademií čert ví .. ono předloni byla vynechaná tak kdo ví jestli letos bude a kdy bude ale dáme za včasu vědět .. měj se !
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau ! s tou průmyslováckou Akademií čert ví .. ono předloni byla vynechaná tak kdo ví jestli letos bude a kdy bude ale dáme za včasu vědět .. měj se !
zdarec .. dík z kladný ohlas na demíčko .. a další ? tod otázka je problém že ted začíná škola a bude na vše míň času takže kdo ví .. ale určitě by sme chtěli něco udělat nebo si aspon nechat nahrát náš koncert od zvukaře .. měj se čau !
Zdarec,díky za přidání do oblíbených...Čus Pavel
Ahoj ! díky za to že nám fandíš fanoušků není nikdy dost !
xanax
Díky za podporu a těšíme se na nějakém koncertě... PZ
zdarec.....dík za přidání do fanoušků