Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Budějovický Majáles 17 let / České Budějovice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Budějovický Majáles si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

VEES nahradí skupinu VVV

Upraveno:

Minulý rok na Piaristickém náměstí vystupovala budějovičákům poměrně známá kapela VVV. Dlouhé vlasy, uplé džíny a špičaté broken shoes. Plány, že nahrají desku, zůstavaly pořád ve hvězdách a skoro nikdo mimo Jižní Čechy je neznal.

Tento rok jsme se je tedy rozhodli nahradit kapelou VEES, jež nedávno vydala EP Johny Moon pod labelem X Production a nyní jezdí po celé České republice v rámci jarního tour. VVV už jsou mrtví, přijďte poznat pravý rock'n'roll. Hlavní stage 7. května! 

VEES se kapele VVV velmi podobají. Energie na koncertech, skákání po aparatuře, bubeníkova závěrečná sóla... Dokonce i členové jsou stejní. Mates, Franta a Bernard. Kamarádi do deště zahalení cigaretovým kouřem. Indie, rock'n'roll a nadšení jak ze strany fanoušků, tak od samotných členů kapely. Koncerty si užívají všichni.

Svěženka Českého rozhlasu, promo na bandzone.cz, remixy od Ventolins a Moimirs Papalescs. EP Johny Moon, koncerty a rozhovory. Příští rok jim opět u X Production vyjde CD. Nenechte si je ujít. Sledujte jejich vzestup (pád ještě nechystají). Time for being mad!

Proč je máme rádi?

  • Členové kapely ještě nestačili zpychnout a ohánět se úspěchem. Pořád je často můžete potkat ve Velbloudu nebo v Solnici. Rádi se nechají pozvat na pivo.
  • Jsou to vysokoškolští intelektuálové, přičemž každý je specializován na jiný obor - humanistika, ekonomie a biochemie. A to se ještě zeptejte Bernarda, co studoval v Praze...
  • Neposlouchají jen rock'n'roll, ale i ruskou populární hudbu. Hohohohoho!

Jako co zní?

  • VVV (ale ne tak amatérsky a lokálně), nic jiného z ČR mě nenapadá...
  • the Subways, the Strokes, Led Zeppelin

Tip! Čtěte rozhovor s VEES na semtam.net

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Kacebo

Zdravíme,
jmenujeme se Kacebo a rádi bychom Tě pozvali na náš profil. Budeme rádi za každý comment.

díky

Kacebo

Zobrazit všechny názory