Rudovláska.z.Jabla
Jojojo léto, léto a ještě jednou léto. Jinak zdravím;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jojojo léto, léto a ještě jednou léto. Jinak zdravím;)
Nazdar Jagousi...konecne si te taky přidám mezi známé... :o)
ahoooj...jj..ked mam trochu času...taak si neco nakreslím..=))
inak, odkial si ty vlastne??
Jej tak promin ja to nejak nespozorovala...ani nevim ze si kolem me tam sel..mela sem tez uz dost vypite a poprve huleni sice slabe ale jo..:) takze se ti omlouvam:)
tyjo to mas jedno kdo jsem;)....kdyz te uvidim nekdy tak ti reknu;)
džynka či lukašu.i čebje kupa ščynščo.
jj dik taky vsechno nej...ale tak jako ja vim kdo ty si jen sem necekala ze si me budes pamatovat kdyz vam tam jezdi tolik zajimavejsich bab kazdou chvilu:) naposledy sem te videla myslim v Americe na koncerte jak sem byla s lenkou tak si me obchazel..sem myslela ze nevis no... Jinak taky nechapu co se stalo s Avem je ted ku me upe jiny...pa:)
Díky...Je tu strašnéch zmrdu,je potřeba jim nadávat...:)
Cest..ja myslela ze uz si na me ani nepamatujes ale vcera sem se dovedela od AVEho ze vis kdo sem coz se divim:)
tyjo to si ty?:-D...mozna si me pamatujes z hospy;)...ale nevim teda:-D....ja te poznam jenom podle fota a ani nevim ze jsi lukas:-D