Nucleon
Sem někdo o nás psal, že Tě zná... já Tě asi neznám. Ale ta fotka z toho pokoje je drastická. :)))
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Sem někdo o nás psal, že Tě zná... já Tě asi neznám. Ale ta fotka z toho pokoje je drastická. :)))
hele, zavlaku, neotravuj tady moje kamose se svoji pop punkovou muzikou a ty brko -> tobe se rad podepisu i na prdel, ty nas fanousku!
Hele, tTebe do někud znám... :o)