lubochlast
Nazdar
21. 5. 2011 hráme spolu s kapelou Rock is back v Rock choppers clube v Handlovej. Príd sa zabaviť. www.bandzone.cz/oldrockers
Nazdar
21. 5. 2011 hráme spolu s kapelou Rock is back v Rock choppers clube v Handlovej. Príd sa zabaviť. www.bandzone.cz/oldrockers
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Ahoj Lucka17 ,
sme kapela z Piešťan, hráme hmmmm... asi mix punku / rocku / HC so ženským vokálom. Pozývame ťa na náš profil, vypočuť našu tvorbu, možno napísať názor...Budeme radi ak sa zastavíš :).
Na www.stateofmind.sk máme na stiahnutie celý album.