Suri
a krajka nebo latex?at to mame ve vsi parade:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a krajka nebo latex?at to mame ve vsi parade:D
koukám ty víš co mám ráda,pořádný sado maso:)a nebo si obrátíme role,ja budu vaše paní učitela a vy moji zlobiví žáčci a já vás budu učit slušného chování... takže na první hodinu si přineste pomůcky : pouta,bič a ať vám maminka přibalí svačinu bude to perná výuka:D :D
no tak to se budu tesit na prvni lekci,a taky by sme meli toho romana naucit poradne uz cist at neumí pořád je Č,L,O,V,E,K....:D
Nazdar nebezpečnej Mílo ;-)
10.4., cca od 20.30h zahrajeme v Zarabandě, takže pokud by ti to vyšlo, budeme rádi, ahoj Miloš & EB.
zadáčo?v tom slyšim výzvu:D
naucis,a kolik si uctujes za hodinu tvych drahocenych lekci?:D
coe vohviku?
čau ty bejku:-).fakt vám moc děkuju za parádní vejkend,fakt se to povedlo jak mělo.už se těším na další masakry s váma.Filip:-D
já byl nasranej z tý ztráty telefonu. úplně mi to zkurvilo náladu. tak promiň kozatko:-*
hej jak to mas s tou hlasivkou? ja asi teda taky nabehnu k lekari, nemluvim stale... a kua vcera to byl des v praci, nejvetsi koma... my jsme totiz se spinou jeste bezeli hned na postu a lili tam dfo zaviracky...