R.B.S
Čekuj, komentuj a přidávej diky :-)peace
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čekuj, komentuj a přidávej diky :-)peace
ahoj koukni na muj profil a poslechni si novou spolupráci LO3 ft MIRAGE "VLASTNÍ NÁZOR" děkuji ti mej se !!
Mír, scekuj novou letni varku beatu a komentuj:) D.$.G
je te to tuuuu
nova skladba ft. čoko
pááááteeek
nova pecka
tak to čekuj a zanech koment
když tak přidej
peeeeace 3KA REPREZENT
Narodil jsem se před pátnácti lety, tomu také odpovídá můj rozum... bohužel mám genetickou vadu a stárnu rychleji, proto vypadám na 34.... základní školu jsem nikdy nedodělal, protže mě paní učitelka zažalovala těsně po tom, co jsem jí znásilnil v páté třídě.... pár let jsem žil ve stoce a jedl hovna, ale teď už jsem borec, co dělá rap a nikdo na mě nemá.... howk!!!!
plus jsem sem dal ukázku zatím pod názvem "sloka"
je sice málo akapela ale kdo tomu bude chtít rozumět ,tak tomu porozumí :D
Hojahoj,
jestli mas chvili cas a chut, zvu te na svuj profil k poslechu dvou novinek, tak snad se budou libit :)
Mej se
ahojky :-* na mým profilu můžes poslechnout fresh track Vzdej se, komment moc potěší, dík a měj se ;-)
čusík locki!!
mrkni na profil je tam novinka ve spolupráci s Radonem a Jakubem Hübnerem!...myslím, že se to povedlo;) posuď..dík! zatím se měj MAX
Ahojec.. jestli chceš, čekuj můj rap, hodnot, komentuj nebo podpoř.. díkes měj se :)