Pawnshop
Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"
Fanoušek lepino si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"
hej díky za přidání ;) a hoď si sem nějakou fotku,he? :D