Shockwave
Ahoj >Leníííčko<! dekujeme ti moc za podporu;) tesi nas, ze se ti nase hudba zalibila! mej se hezky a na videnou na nejakym koncerte!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj >Leníííčko<! dekujeme ti moc za podporu;) tesi nas, ze se ti nase hudba zalibila! mej se hezky a na videnou na nejakym koncerte!!!
LENIČKO,
TVOJE KŮZLÁTKA JSOU HEZKÝ - JAK JÁ TO VIDÍM.
A JAK SE TI LÍBĚJ MOJE PÍSNIČKY?
Y&O
Moc tě zdravíme >Leníííčko<.Chtěly bychom tě pozvat na náš profil k ochutnávce naší tvorby.Třeba se ti zalíbíme.Měj se hezky.Shockwave
Ahoj Leníííčko! Tvoje oblíbená kapela nAked bridge hraje teď neděli 24. 8. spolu s dalšíma super partama na pohodovém festivalu Sunday Music Jam na letní scéně pražského klubu Modrá Vopice. Klikni na profil a uvidíš program a další info. Vstupné dobrovolné - neváhej dorazit!
ahoj Leníííčko, nechces prijit ted v utery 29.7. do rock cafe na nas koncert? vstup je zadarmo, tak bude fajn, kdyz prijdes!!! mej se hezky!! :-)
Ahoj Leníííčko,
díky, že jsi si našla čas mrknout na náš profil, přidat si nás do oblíbených a tím zároveň i podpořit.
V Praze budeme hrát 21.7. v MusicCity, ale to bude jen 20minut.Potom ještě 7.11. v Kainu, kde už bude celý koncert.Takže pokud budeš mít čas, zastav se, rádi Tě uvidíme.
Díky Náčelník
Ahoj Leníííčko
Vím, že to není moc etické, ale v podstatě mě nic jiného nezbývá než oslovit pár hudebních konzumentů s prosbou navštívit odkaz na brěnskou skupinu TEN STICKS, aby vůbec věděli, že existuje. Doufám, že se trefuje do tvého gusta a že nebudeš zklamaná.
Díky Náčelník
týjo!!!!dobrá kočka TY!!!!!!!!!!!:-)
Ahoj Leniiicko,
az budes mit chvilku tak mrkni na nas profil.
diky,
dEmo :]
btw nice ksichtik :p
Hleník!! :D