Alike
Ahoj. pozdní dík za add. jo náš kejtař Míra škrabal říkal že někoho z tvojí kapely dagoths zná... myslím... měj se
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj. pozdní dík za add. jo náš kejtař Míra škrabal říkal že někoho z tvojí kapely dagoths zná... myslím... měj se
AHOJ DĚKUJÉÉÉM MOC ŽE NÁM FANDÍŠ VÁŽÍME SI TOHO-:D MĚJ SE.-)
ahoj Lašo.. sme radi ze si si nas pridal ku kapelam :-)) vela stastia ti praju Becoming ;-)
Zdravim, Laso
Nahrali jsme 3 promo songy a budem moc radi jestli si je poslechnete.
S pozdravem,
Apostate=)
Nazdar chlape....díky moc za ADD a poslech naší kapely.....
PS: ohledně toho hraní sme jen pro.....staci nam dohodnout se na datumu a rict nam kam mame prijet :o))
CYA Hájič
Hoy Lašo:))!
Naprosto sprostě a nehorázně spamujeme!!! ...Sorry...
Jedeme v soutěži Fly Up.borec. Koukni na novinky na našem profilu http://bandzone.cz/mimoto a pošli nám prosím svůj hlas.Třeba se ti budeme líbit a přidáš si nás do oblíbených a třeba taky ne a pošleš nás do míst, odkud malé tasemničky vylézají. Třeba nás Tvůj hlas postrčí alespoň trochu dál..třeba.. Moc díky, i za případné vzburcování svých kámošů a kámošek.:) Hlasovat můžeš zde: http://www.flyup.borec.cz/ramec_kapely.…
Díky moc a měj se fajn..Přejeme ať se daří tobě i kapelám.,Mimózové - Ostrov
Ahoj pane, děkujem za přízeň, a snad zas někdy nashle :-)
-R.
Díky kámo za addddddd
Zdar a dík za add.. Až bude ňákej koncík, tak se ukaž... ;)
zdar chlape, díky za add, včera to nemělo chybu, moc vydařená párty,,:-) sázim to do spřízněných:-)