Peter Kasák (MINOR)
Ahooj laraa :) pozývam ťa vypočuť si náš album PSEUDONYM. Ak sa zapáči budeme radi za podporu :) http://bandzone.cz/agresia
Ahooj laraa :) pozývam ťa vypočuť si náš album PSEUDONYM. Ak sa zapáči budeme radi za podporu :) http://bandzone.cz/agresia
Ahoj.
Pozývam ťa vypočuť si moje skladby. http://bandzone.cz/thedzem
Ahoj vydali sme novy album Hands indie air a cely si ho mozes vypocut ak mas trosku casu a chuti :D
Kludne zaskoc na navstevu mozno si najdes nieco co sa ti zapaci :D
nazdarek :D