Sagittari
Ahooj katastrophe,
Zveme Tě na náš profil http://bandzone.cz/sagittari kde si můžeš poslechnout nové songy z připravovaného alba!!
Měj se!! ;o)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahooj katastrophe,
Zveme Tě na náš profil http://bandzone.cz/sagittari kde si můžeš poslechnout nové songy z připravovaného alba!!
Měj se!! ;o)
Čau,díky za přidání našeho souboru mezi Tvé oblíbené kapely.Měj se fajn.
Nejsem si toho vědoma, ale možné to i je :) Ale už dlouho nikam na chat nechodím :)
Ahoj neznáme se náhodou z nějákýho chatu?
Díky moc za přidání!! Snad někdy naživo!!
NAHUM
Ak si nájdeš chvíločku mrkni na http://bandzone.cz/hirasis
vopred vďaka čauko.
ahoj :) ...od teraz na našej bandzone stranke sa dajú sťahovať aj skladby + sme pridali ďaľšiu skladbu s názvom "Wanderer" ktorá je tiež z albumu Behind the doors of Perception....ak mas zaujem popocuvaj :)
S pozdravom Disconsolate
Zdravíme do Prahy,
Děkujeme za přízeň a za podporu.
S přátelským pozdravem...
Yv & Mater Monstifera
Ahoj, chtěli bychom tě pozvat k poslechu DEMA na našem profilu. Díky a ať se ti daří
Ahooj, zdravíme Tě a zveme na profil www.bandzone.cz/septicpeople je to nová kapelka, co teď natočila svoji první desku a dali ji k vyposlechnutí pro dobrou náladu a zdarma ke stažení. Budem rádi když Tě to zaujme, kdyby ne, tak se nezlob za vzkaz. Díky