Allisa
ou tak děkuji=** a nechceš třeba někdy pokecat na icku?
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ou tak děkuji=** a nechceš třeba někdy pokecat na icku?
hm co to to to? mh?? xD XD tho co bol za nazor? sorry ale jsem nepochopila xD
Mno a maš s tim problem?:D
Díky za pochvalu, červenám se a hřeje to! :-)
O .. ne nevadí.... V klidu=) A jak se máš? co děláš? ... Je milé že tak myslíš na druhé když s nima aj bydlíš:D
jo, autoportrét jsem fotila sama - ostatní jsou tam proto, aby lidi viděli, jak vypadám normálně, ne aby mi ty fotky na něčem ubíraly :))
jaký pozi???si spadla na hlavu ne????????
díky to mě moc potěšilo =) mám ráda kritiku... je faajn... clověk si uvedomí že to má zlepšit, žee ..?