Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jogi

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jogi si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jirka

Jogi? Jedním slovem borec a fajn kámoš !! Hodnej a spravedlivej chlapík,se kterým je švanda! Nepostradatelnej článek v naší bandě!!

Pavel

Díky Jogimu ! Protože on je ten který mě k muzice přivedl už před 17 lety a jsem moc rád , že po té dlouhé pauze zase hrajem spolu .

JARDACASSANDRA

Já fakt nevim,že je tak těžký pochopit,že Jirka opravdu nemá na všechny svý muzikanstký aktivity čas,A jestli jsou to jeho hlavní nebo vedlejší projekty to je asi jedno,protože já osobně už se v tom nevyznám a už mně unavuje se pořád dohadovat .Jednou napíšeš,že je Cassandra vedlejší pak zase že je nade vše,prase aby se v tom vyznalo.Na další tvé ohlasy už reagovat nebudu končím diskusi.Ty určitě budeč chtím mít poslední slovo.A znovu ti opakuju,že co se děje v Cassandře není vůbec tvoje věc.Jirka je pro mně taky velkej kamarád a spolu jsme se dohodli naprosto v pohodě protože on sám uznal,že neni na všechno čas aby se to dělalo na 100%. Naprosto zbytečně jsi se do toho vložil a rozpoutal něco čemu jsem se já a myslim.že i Jirka s Pavlem,chtěli vyhnout.Takže jestli díky tobě a tvým poznámkám dojde k nějakým komfliktům mezi mnou,Jirkou a Pavlem osobně ti pak dojdu poděkovat,Jinak děkuju za přání a až BUDU SLAVNEJ pošlu ti lístek na nějakej náš megakoncert.
TÍM KONČÍM.

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 069
Profil registrován
17.4.2009