Jirka AD - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jirka AD Muž, 16 let / www.adproduction.cz

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jirka AD si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Něco nevýrazně nové

Nevěřím tomu, že má smysl na BZ vypisovat blogy. Myslím, že lepší je psát na FB. Tam si o přečte i víc lidí a můžou na to reagovat. Nechci tím říct, že je to úplně bez smyslu ale proto sem taky toho moc nenapíšu. 

V kapele ve které působím se neděje skoro nic. Děje se jen to že začala koncertní šňůra na kterou jsem se těšil. Doufám, že tyto koncerty dopadnou dobře. 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Pawnshop


Zdarec! Jako našeho fanouška jsme povinni ti oznámit, že je na našem profilu k poslechu pár pecek z nového EP. Postupně nahráváme na profil další nové věci, tak ať nezmeškáš! Komentuj, lajkuj, sdílej ... a hlavně se bav! Číííz! "PS"

My Wave

Ahoj, pokud ti chybí My Wave, můžeš zkusit novou kapelu jejich kytaristy - Corps of Noise ( http://bandzone.cz/corpsofnoise ). Bude skvělý, když si je poslechneš / úžasný, když jim napíšeš jak se ti líbí a BOŽÍ, když si je přidáš do oblíbených a staneš se fanouškem.
Díky Daniel (ex-My Wave,Theresa)

Zobrazit všechny názory