BASTARD
Ahoj , zveme Tě na náš profil a přejeme pohodové dny ! https://bandzone.cz/bastardband
Ahoj , zveme Tě na náš profil a přejeme pohodové dny ! https://bandzone.cz/bastardband
Aloha :)
Liberecká rock'n'rollová smečka D'Branx má venku nový EP "Turn Me On, Mr.Ego" Poslouchej, stahuj zdarma a šiř dál !!! No a pokud se ti náš flow bude líbit, přidej si nás do oblíbených, hoď nám nějaký koment a třeba se potkáme na nejbližším koncertě ;)
S láskou,
http://bandzone.cz/thebranx //// http://facebook.com/dbranx
Ahoj,
jsem textař Václav V.K. a chtěl bych tě pozvat na svůj playlist, snad se ti může líbit má textařská tvorba, přeji hezký den Václav K.