Bed Sores
Tak jako v profilu už nějaký ten čas registrován je, dneska jsme mu naházel nějaké to foto do galérky, otázkou zůstává jestli on bude chtít zůstat s námi a to bychom si nějak měli popovidat mezi sebou. Jak bylo na BZfestu?
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak jako v profilu už nějaký ten čas registrován je, dneska jsme mu naházel nějaké to foto do galérky, otázkou zůstává jestli on bude chtít zůstat s námi a to bychom si nějak měli popovidat mezi sebou. Jak bylo na BZfestu?
ta tvá profilovka se mi líbila z tý série foto také nejvíce...COOL
To je fakt !! Kdybys Piju probudil o půlnoci, tak by ti zvládnul přebroukat celý Botch pozpátku i s jedním rtem svázaným za zády :)
chlape, já jsem botchem odkojenej, udělal jsi mi velikou radost, snad si spolu někdy zahrajeme, pija
Čau...čoveče, opět Ti musím poděkovat, tvá slova hřejou jak ovčí rouno :D Jo já doufám, že v budoucnu nám nějaká společná akce klapne, protože s Váma bych si zahrál strašně rád a jste pro mě jedna z nejlepších kapel na české scéně ( teď zase musim pěkně polichotit já :) ). Jojo Botch máme rádi myslím všichni do jednoho. Že by byl až tak moc slyšet...to bych se možná ani tvrdit neodvažoval, ale pokud Ti to tak příjde, tak je to v pořádku. Měj se...mějte se všichni a snad teda na brzkou schledanou. Čuzz. Patricyo / Nullus sum
Hoja hoj :))
jaká to shoda náhod.. to video s Jiří Kára Tour II. točili moji kámoši z Kadaně.. :) maj ho za boha.. :p
chacha :) Díky moc...blesk z čistého nebe :)
Zdarec, chlape. Díky za podporu. Měj se a ať se daří. Čuz
Cus, pridavam do pratel, Mira;)
a vlastně vošklivej.....nemá mě v kamauádech :D :(