Die for All
vdaka za add... nech sa dari... ;)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
vdaka za add... nech sa dari... ;)
Zdarec, díky za přidání a podporu naší kapely. Snad se někdy střetnem na společném pódiu! ;)
Hoj, měj se!
Zdar ďáble a dík za přidání do kapel,skvělej vocal v
SAGITTARI
Zdar a děkujeme za podporu... Ať Tě hudba baví!!!
zdar, fotky mi prišli a ďakujem pekne ;)
v sobotu pozdravím, no na MoR by sme sa mohli stretnúť, teda ak pojdete :) ja idem s Endless main chalanmi :)
Hoj,děkujem za přidání.
Zdravím Ivosi, rádi by jsme tě pozvali ve jménu kapely Dreaming Fairy na profil k poslechu našich skladeb. Třeba se ti budou líbit. :-))
Ahoj Ivošu,
rádi bychom tě pozvali na následující akci:
ANTITREND open air festival vol. 5
Kapely: MELANCHOLY PESSIMISM, PIGSTY, DESPISE, SPLATTERED MERMAIDS(SWE), PARRICIDE (POL), MINCING FURY, SPASM, SPINELESS FUCKERS, DEPTHS OF DEPRAVITY (HUN), DESICCATED (AUT), ETERNAL BLEEDING (SK), TWISTED TRUTH, DISGUSTING, AMOCLEN, CARNIVORA, RISPOSTA
KDY: Sobota 13.6.2009, od 13:00,
KDE: Žabčice u Brna (cca 15 km jižně od Brna, dobré vlakové spojení na trase Brno-Břeclav-Bratislava)
VLEZ: 250,-
INFO: antitrend@seznam.cz, tel . 737/614 542
Sleduj novinky a mp3 ukázky na: www.myspace.com/antitrendparties příp. na www.bizarreleprous.cz
Měj se.
Reef + MF
thanx...
Ahoj Ivoši! Díky moc za přidání, podporu a přízeň, velice si toho vážíme! Někdy někde třeba na koncertě na viděnou! Zkus ještě tohle: www.bandzone.cz/translunaria
Zdraví Spasmatičtí gigolové:)