Nohama nad zemí
Ahoj Ilec,
rád bych Tě pozval na křest našeho nového CD, který se koná 28.3.2009 v Písku - více na
http://bandzone.cz/nohamanadzemi.
Díky a měj se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Ilec,
rád bych Tě pozval na křest našeho nového CD, který se koná 28.3.2009 v Písku - více na
http://bandzone.cz/nohamanadzemi.
Díky a měj se
Čau Ilec!
4.4. v ČB v K2 -
CILICE (www.bandzone.cz/cilice)-holandský masakr
DIPHTERIA (www.bandzone.cz/diphteria)-svižný hc/metal
COLP (www.bandzone.cz/colp)-kultovní podlazenost
MACHETA (www.bandzone.cz/macheta)-metalcorová úderka
Začátek 20:00, vstup:99,-
Je to napsaný u nás v koncertech a tím se rozumí 6.3., což je pátek :-) Takže se tam uvidíme...
Ahoj Ilec ! :-) Jako našeho věrného fanouška si tě dovolujem pozvat na obnovený pořad STUDENT´S NIGHT v divadle podčarou. Prostřednictvím několika písní tam představíme našeho nového druhého zpěváka !!!
Vystoupí tam s námi kapely BLACK ROSES (http://bandzone.cz/blackroses) a OVERSiGHT (http://banzone.cz/oversight).
Vstupné je DOBROVOLNÉ !!! Tak koukej přijít a vzít sebou co nejvíc kámošů/kámošek ;-)
:-D...no dyť jo....kdybys mě na to neupozornila tak si toho nevšimnu......heleď na totáče nejspíš nepudu ani nevim kdy sou,nejsou penízky...a co budeš dělat vzejtra??
Ahoj kocko,dik moc za prizen,mej se fajn!! SD8
děkujeme ....INCRUEL. Měj se :) P.S.:Náš Admin je lenoch :D
Děkujeme za přidání do oblíbených Born Again
Ahj, scháníme bubeníka, kdyby si o někom věděla, tak dej vědět, třeba i na hostaci. Díky
pic Ilc!!! jagto de to?koumam ze uz ti mlada psala...hm..tagse nako vozvi..