Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

HoFik5kg Jablonec nad Nisou

Playlist je prázdný :(

Fanoušek HoFik5kg si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

5kg pokusů

????????????????????????????????????????????????????????????????????

Růžové dítě bylo přesvědčeno o spoustě věcí. Eketřina vznikala v drátu vhozeném do ohně. Ženy, éterické bytosti podobné andělům, nechodily na velkou. Hvězdy byly dírky v gigantickém cedníku, který na noc přikrýval zem, aby spánek tvorů nerušil věčně zářivý den . Les rozuměl. Po dohodě a slibu splnění tajných podmínek, vytlačil z hlubin klobouky hřibů. Houby prorážely zelené polštáře mechu, koberce jehličí a hebké trávy. Někde na obzoru se mihl stín. Jelen zabiják byl vždy na blízku. Les hučel. Na dně bublajících potůčků mezi kameny se třpytil písek obsahující stříbro, někdy zlato.

Ve snu jezdilo dítě na prkénku po drátech vysokého vedení. Přeskakovalo v rytmu špičky stožárů. Jindy nemělo prostor k žádnému pohybu, jen divné napětí ve skříních plných chumlů barevných drátů.

Toulalo se městem. Magnetizmus bran ho přitahoval. Když se dítě  přiblížilo, s lomozem se brány otvíraly jako zdymadla. Šedé davy dělníků valících se ven jako voda před kulisou obřích továren dítě pronásledovaly. Náskok dítěte se zkracoval.  Nebylo schopno uniknout během. Vzlétlo s bolestivým přepjetím všech sil nad blížící se vrcholky kaštanů.  Hrozivé větve chtěly zachytit dítě v letu. Jako pařáty ho shrábnou zpět na pospas rozlícenému davu.

Dítě plulo na krách ledu. Přeskákalo kopce a vstoupilo do domu tvaru krabice. Bálo se o život staré vyděšené babičky, které po mastičce podvodného doktora naskákaly po těle desítky očí. Dítě si o tom později povídalo s rybami pod vodou i se psy na břehu. Psi se dívali do tváří ryb a vrtěli ocasy. Ryby promlouvaly. Okouzlení psi se usmívali. Dítě vyrostlo a již nebylo růžové.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

2016


Bez profilu

Kontaktujte johnpedroloans_1@yahoo.com pre viac informácií o úver alebo finančnú pomoc.

Vďaka.

Snap Call

Ahoj,

Přijmi naše pozvání na listopadovej punk'n'rollovej mejdan v klubu Na Rampě v sobotu 21.11.
Večer rozjedou Curlies (Praha), Snap Call (Turnov) a nakonec Bombs From Heaven (Brno)!

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/8558243…

Moc akcí tohodle typu se Na Rampě neděje, budeme ale rádi pokud nám pomůžeš oživit tohle skvělý místo!

Stay Rock'n'Roll. Stay Tuned.

Zobrazit všechny názory