Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hančí&Tomík Modřany/Hodkovičky

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hančí&Tomík si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

H€rry (Třískáč, Ape Town,Leader)

Nazdárek Tome a Hani !!!!!!
Jmenuji se Herry a jsem frontman kapel Leader a Ape Town. Chtěl bych tě pozvat touto cestou na naše vystoupení 1.8.08 v Praze v klubu Vagón s kapelou Ape Town s Nukleárníma Vokurkama. Je mi na prosto jasný že ta kapela ti názvem nic neříká,ale to neva. Každopádně můžeš mrknout na náš profil a tam slechnout,přidat názor a pak se na nás třeba přijít juknout. :-)) Pokud tam zanecháš svuj názor,tak budem rádi.
Jinak se omlouvam za spam,ale bohužel musíme dát nějak o sobě vědět. Měj se sqělle a slunce v uších.:-)) S pozdravem Herry http://bandzone.cz/apetown

Tomík


Bez profilu

Hi mate,
be writing in the meadow-forest language,still sounds pretty more lyrical to me,despite knowing my backwardness.
Tedy máme ve třídě novýho spolužáka Edu.Je to ten srandovní pravoúhlovej chodec(zatáčel zásadně do pravýho úhlu,pod 90 stupnu se po dobu nikdy nesnizil otocit),ten co minulej rok na par mesicu odjel do Paříže a teď jde knám.Je to husťák,teď pojedem i s ním na mou chatu do jižních Čech,tak ti napíšu jak se osvědčil.Ale to neni dulezity,tady kecam veci nedustojny tvyho zajmu,tak let's see the music scene =)
Dneska jsem byl poprvé v Bartlově ďábelském sboru.Prve to bylo ďábelsky pohlcující a uchvacující,pak ďábelsky sjížděcí.Jedno čistý brko do 3 mi stačilo, a trochu mě vyděsil počet brk a travy tam vypaleny.No tolik nejvyraznejsi hudebni kolektiv na skolni scene =)
Jak probíhá poznávání novych netusenych skillu a trenovani tech starych v Novem svete?
Impatient for answer=)
PS: i'm i bit pissed off,cause i wrote this message half-an-hour ago and didn't fill my nick and the fucking anti-spam and it just erased my text,so I rewrote it once again,and have to confess that this version is much more clear,because of recessive effect of the green slowly killing death =)Write,I'm really curious =)

Zobrazit všechny názory

Oblíbené kapely: 1

Přátelé: 1

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
762
Profil registrován
15.8.2007