NIEčO NAVYšE
Ahoj :)) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj :)) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Ahoj :)) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
Ahoj :)) sme kapela NIEčO NAVYšE prave sme nahrali nas prvy singel NA DORAZ.:) Pridali sme ho na nas profil.:) vypocuj si nas a pridaj sa k nam.:) dik za praizen NN
DAKUJEME srdecne a mocne za podporu a samozrejme ta pozyvame na kazdu nasu diskoootekuuu a vrecko tvojich kamaratov tiez...najblizsia 8.2. so skupinkou INEKAFE.takteiz ta pozyvame aj na socialnu siet Fejsbruk kde sa mozes stat nasou kamoskou,bude nam ctou...
http://www.facebook.com/pages/Unisex/13…
Tvoj (povedane septom)
U
N
I
S
E
X
.
.
.
Ahoj veduca. Ako to ide? Pocuj prave nam vyslo nove CD "Sinners" a pri tej prilezitosti hrame v martine 29.01 na minifeste WLESEFEST v klube 69 http://www.facebook.com/event.php?eid=1… tu je link na event kde najdes aj dalsich vystupujucich fakt nas potesis ked prides :) vela zdaru
zdravíme , ak máš chvílku pozri naše nové video.dík:)
http://www.youtube.com/watch?v=C7yXS_…
Hehe cool fotky :)
Ahoj granula :),
máme nové ukážky skladieb:), vypočuj a ohodnoť :). Dúfame, že sa ti budú páčiť :)
DH
Typco :-)
Cau granula6, pozývame ta pozrieť si náš profil. Dokončili sme songy a dali k vypočutiu 5 zo 6 . Budeme radi, keď si na to nájdeš čas, prípadne zanecháš nejaký názor :)