Freeon
cool :-) tak uz nám zas BZ machines smázly
zprávu pro naše fans..nevinně vypadající
jako spam..
nezbývá než každého oslovit jménem a určit
tak identitu každý zprávě zvlášt...
at zijou kompy!!!
tedy..
Ahoj .GEPI...... připravujeme novou placku
s pěti kouskama, Satelit už je na BZ v playeru
..těšíme se na postřehy, skicy a ůtržky :-)
>>freeON<<

















