Majk Kasl
Ahoj. Moc se omlouvám za spam, ale rád bych Tě upozornil na znovu spuštěný profil s novými tracky z Plzně. Pokud se Ti líbí rap a RnB tak se určitě mrkni. Majk
Ahoj. Moc se omlouvám za spam, ale rád bych Tě upozornil na znovu spuštěný profil s novými tracky z Plzně. Pokud se Ti líbí rap a RnB tak se určitě mrkni. Majk
Ahoj, zveme Tě na křest EP Chyba v Matrixu, který proběhne 28.6. v klubu XT3. Všechno podstatný najdeš na našem profilu.
Zdarec
jestli budeš mít chvilku času tak mrkni na mou produkci..
Momentálně připravuju EP tak kontroluj..
G4crew & Dj Párk Sewa
Budem rádi když si nás přidáš..
Nech komentík..
Peace