Tree Frog
Zdar jak sfiňa a dík za podporu!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar jak sfiňa a dík za podporu!
Haloo,copak nám to děláš za zmatky na stránkách? :-)
děgujeme za teploučkou pochvaličku a taktéž za cock přidání.. někdy někde v tom vašem vzdáleném kraji :-D
Zdravíme tě a zveme tě k poslechu našeho nového dema 2011 REGIBRA
Ahoj pokud máš zájem poslechnout si novou skladbu z mého nového cd, tak neváhej a koukni na můj bandzone profil nebo na www.facebook.com/J.HILLproduction
Čuz Freddy, na profilu se nám objevil song Half Awake ze stejnojmennýho EP, který vyjde v dubnu. Tak to zkus!
Macheta
ahoj freddy ak mas zaujem pozri na nas profil The Narcis pekny den =)
Ahoj, sme kapela ABOWE zo Ziliny a radi by sme ta upozornili na nase cerstvo pokrstene CD Plastic CIty ktore si mozes vypocut a stiahnut v nasom profile ( a tiez aj na FB ). Radi by sme ta tiez poprosili ( v pripade tvojej ochoty ) o aky kolvek tip na pripravovane koncerty v tvojom okoli, kde by sme sa mohli zucastnit. Za akukolvek ochotu pomoct by sme boli velmi vdacni :) S pozdravom kapela ABOWE ( Pridavam si ta k priatelom :) )
Zdravíme naše fanoušky. :-)
Děkujeme moc za podporu a oznamujeme, že na profilu bude již tuto středu ke stažení
FUNGL NOVÁ PÍSEŇ!!
Tak zatím ahooj a měj se fajn.
SYNCHRONY
Ahoj, NIL má nový videoklip ke skladbě Life Ladder. Kouknout se na něj můžeš tady...
http://www.youtube.com/watch?v=Ek4UpW4.…