Last Time
čauvec Honzo :-) Mockrát děkujeme za add :-) Snad se někdy potkáme na nějakým tom koncíku . Měj se bezva. Last Time O:-)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čauvec Honzo :-) Mockrát děkujeme za add :-) Snad se někdy potkáme na nějakým tom koncíku . Měj se bezva. Last Time O:-)
Díky za přidání. Jsme rádi, že jsme tě zaujali! Tak snad se sejdeme někdy na pódiu, nebo pod ním.
Čus kémo dík za přidání a přijď na náš křest EP
Zdravíme na Vysočinu, kousek od vás jsem byl na soustředění našeho oboru na vejšce, to byly hrozný tři dny - Bernard je od vás, že?:-D Kryšpín
diky za pridanie :)
Dííííkes brácho...:)))