The Chaos Picnic
Diky moc za ADD!!!:D a hadam sa teda uvidime:D
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Diky moc za ADD!!!:D a hadam sa teda uvidime:D
a ktora tam nebude? ktora z nich sa to rozpadla?....dufam ze nie plus minus:)
caw cwkni profil ak chces mozno sa zapaci diky
Diki za add :) cenime si to :)
a kolko je vstupne??...nech sa vim zariadit:D
Si robte picu:D:D
Dík za pridanie a idem teda hlasovat.Pozdravujem.Palo
SERWUS dik za pridatie ...a jasne ze zahlasujeme SEWAS
diks za add... nech ta aj nadalej sprevadza dobry vkus co sa tyka hudby... ;) a snad sa raz stretneme na koncerte... ;)
no servis!!...na ten konopen teda dockam a pojdem az potom do DN, takze sa spolu sundame:DD....aj tento rok budem mat VIP???? :DDDDDD