ATD
Zdar fando, poslechni náš novej song a kritizuj, co se jen do nás vejde:)a pozdravuj vaší bandu;)
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar fando, poslechni náš novej song a kritizuj, co se jen do nás vejde:)a pozdravuj vaší bandu;)
Diky kamo, stesi nas, ze sa ti nasa hudba paci. Kosice by sme radi niekedy navstivili, ale zial zatial to nemam v plane, ak nas niekto zavola radi totam odpalime ;)
S pozdravom KN
Nazdar Martin, napisal som ti message na facebook, tak si to kukni prosim ta:)
No nazdar kamo, tak diky este raz za tvoju ucast v ramci Alternatiwe na piatocnom koncerte! Dakedy nabuduce dame zasa nejake poldeci (musis mi jedno vratit:))) Zatial sa maj!:)
Ahoj!
Dna 28.11.2009 budeme hrat v Beer House (Hlavna-KE) a budeme velmi radi ked tam uvidime aj teba! Vstup je samozrejme FREE.
Parentali
246
jj diki:) aj vam:)
Nazdar kamo, davam si ta do priatelov, nech sa dari a zasa niekedy.
Nazdar kamo....
ale jasne ze ano :-)
vcera tam bolo fajn skoda len ze tam bolo len cca 10 ludi....
kedy ídete nieco nahrat?
Vďaka za podporu, som rád že sa páčilo, maj sa pekne a niekedy na nejakom ďalšom feste, Ahojjjjja.....
ahoj fc! 2 new songy z pripravovaneho EP na nasom profile! enjoy :)