Mišo - freedEggs
hej hrame. ale co som kukal tak vy hrate v piatok a my v sobotu
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej hrame. ale co som kukal tak vy hrate v piatok a my v sobotu
Daco snad dohodneme :) Inak som pozeral, ze tiez hrate na Zamagurskom motozraze tak vidime sa tam :)
nazdar nazdar. diky diky :D musime potom zriešiť nejakú spoločnú akciu :)
sewas dik za podporu :) a inak celkom fajn akcia u nas vo VT ,tak do skoreho spoluhrania
Ahoj!!! Prosíme ťa o zahlasovanie pre kapelu Kamufláž na http://www.punkacidetom.sk/?page=novinky Stačí nás nájsť na pravej lište , zaškrtnúť a dať hlasovať! DAKUJEME!!!
Zdravím, pozývam Ťa na náš profil si checknúť nové skladby z Live vysielania na rádiu X :).
zdravime dakujeme za pridanie :)nech sa dari :)
Nazdar!!! Mrzí ťa, že tvoj byt nie je rozjebaný, alebo tvoja ženská žerie samé šaláty a ty nedostaneš ani poriadny rezeň na večeru? Nevieš čo je to popiči, alebo kam pôjdeš na Silvestra? Tak klikni sem: http://bandzone.cz/kybelmaciek !!!
Zdravime dikes za add nech sa dari tebe aj kapele tak niekedy na spoločnom koncerte.,s pozdravom Terminus.,:)
vďaka za pridanie kámo :)
.... nech sa darí ....