Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj.Krnovská metalová Dark Gray Ťe zve k poslechu našich nových skladeb.Napiš prosím názor,případně se přidej k našim fanouškům.Díky.Dark Gray.
Nazdrá :) chcem sa spýtať či by sa nedala doplniť ešte jedna kapela do vašej kacie čo je 9,3,1013. Hrali by sme len za cesták a veľmi radi by sme si svami zahrali. Vypočuť si nás môžte tu na web stráneke: http://bandzone.cz/riskjezisk . Ak by bola tá možnosť tak ozvite sa mi porsím vás na email: Famous_3linkac1b2@azet.sk
Vopred vám ďakujem za odpoveď :)
cau Mato...diky za pridanie...vidime sa na koncerte :)
Ahoj..prepac ze ta rusime, nahrali sme s kapelou prvu pesnicku v tomto roku...mozno sa ti bude pacit a ked nie tak sa ti ospravedlnujeme ze sme ta rusili :) Dakujeme ti za ochotu :) a pekny den prajeme
pesnicka Je Koniec:http://www.youtube.com/watch?feature…
Ahoj,
sme rocková kapela z Trenčína a budeme veľmi radi, keď si nás vypočuješ a vyjadríš svoj názor
Insane Ride
Ahoj,zvu tě na profil kapely RIGHT REASON http://bandzone.cz/therightreason díky za jejich podporu doufám že se zalíbí
S pozdravem Kix
Ahoj Maťo ,na našom profile si môžeš vypočuť naše čerstvo nahraté demo.Budeme radi za tvoj názor. Stay heavy! :-)
Ahoj !! V nedeľu nám vyšla na svetlo sveta nová pesnička, ktorú si s nami zaspieval Pišta Vandal (Čad, Vandali). Dojdi vypočuť na profil =)
Ch.P.
Mato,, dik za pridanie, Bullboxers