Čmela
Nové kousky na našem profilu :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nové kousky na našem profilu :)
Jo a jestli to s tou originalitou bylo myšleno vážně a bylo to na nás, tak díky:-)...Ty bicí jsou teď lepší, tady to je tak jak se to zrovna povedlo - tedy žádné studio...Měli jsme na nahrání bicích asi 3 hoďky a dělali jsme 5 skladeb...Proto je to kapku nepřesné...
Ahoj Ančo, zvu tě na 12.9. do Kojetic na koncert,budeme tam 4 nebo 5 kapel...Je to tam jak jste se zastavili na pivko...Když přitáhnete ještě nějaký lidi, budeme taky rádi:-) Masový vrah:-)
Tesi me vas vdek i vase nepredpovidatelna originalita ;)
ahoj dekujeme za pridani
Ahoj, děkujeme za přidání ; )