Slayo
Ahoj, zdravím Ťa z kapely Epistemy a chcel by som Ťa pozvať na našu akciu http://bandzone.cz/koncert/367615… 21.3.2015 v Trnave v ArtKlube. Tak, keď máš rád tvrdú muziku, tak sa príď zabaviť...
Fanoušek F.C.S.T.12 si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Ahoj, zdravím Ťa z kapely Epistemy a chcel by som Ťa pozvať na našu akciu http://bandzone.cz/koncert/367615… 21.3.2015 v Trnave v ArtKlube. Tak, keď máš rád tvrdú muziku, tak sa príď zabaviť...
25. 6. hráme v Motobare Rock n blues pri cukrovare v Trnave. Príd sa zabavit. www.bandzone.cz/oldrockers
Ahoj F.C.S.T.12, pokud máš chvilku tak mrkni na naše dvě kapelky. Jedna je takový art/progressive rock
http://bandzone.cz/alchemy
a druhá takový progresivní metálek
http://bandzone.cz/discordant
dík za tvůj čas
mafy