Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
beznohý jezevčík, ted sem si vzpoměl.<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/M0gThwVsnY8… name="allowFullScreen" value="true"></param> <param name="allowscriptaccess" value="always"></param&g t;<embed src="http://www.youtube.com/v/M0gThwVsnY8… type="application/x-shockwave-flash " allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed> </object>
Zase sháníme hlasy. :-D
http://www.basinfirefest.cz/cs/bands/d.…
klikni pls na Hlasovat pro tuto kapelu, opiš kód a potvrď svůj hlas. :-) Budeme vděční za každý bodík. Díky moc. Let´s spam all your friends. :D
baf. a bude :-P
No, malem mi upadlo kolo, začalo to v Zabřehu a až do zkušebny se to furt stupnovalo, že se s tím už nedalo jet, volant se třepal jak cyp, největší prdel ,ale byla, když sem po vyložení všem řek at jdou domu pěšky, že s tím sotva dojedu dom, ale jak sem se rozjel tak to jelo uplně normálně. Je to fakt záhada.
Super report, eště tam dopiš ,že mě zastavili fízli. Foukat sem šel hned, ani se neptali co hrajem.
Nazdar!!
http://usr.bandzone.cz/band/sk…
kurnik. Konečně mame jakus fajnu společnu fotku. :) Se mi fakt libi. :)
jj. i já děkuju. konečně mam fajnu fotku kerum budu raz strašit moje děcka. :D
Zdarec Oťasu, jak to šlape se sklepmasterama? =) kdybys neměl v patek do čeho píchnout, hrajem v Marleyi spolu s HC3 a X-left to die, tak se klidně zastav =) maj sa!