Pankix
Ahoj Ewedom, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Ewedom, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
Tak tady je muj dotaz, dorazíš 5.12. so House of bles v Plzni?:)
Ahoj! Akustický rock nad roll ovlivněný 60 s . . .Za pridani do oblibenych budu vdecen
Lukáš
www.lukaszita.wz.cz